Dovolená na lodi

Splněný sen

Dovolená na lodi

Dovolená na jachtě už není pouhým snem nás suchozemců, ale stává se stále častějším a velmi oblíbeným způsobem jak trávit volný čas. Na rozdíl od hotelu Vám jachta dává určitou možnost svobodného pohybu. Můžete každý den navštívit jiné místo – přístav, zátoku nebo ostrov. Můžete si vybrat, zda prožít den v malebném přístavu a navštívit živé taverny a kavárničky nebo zakotvit v romantických zátokách a za svitu měsíce poslouchat jenom šum moře. Můžete se koupat na osamělých plážích a potápět se v průzračných vodách na místech, která jsou z pobřeží jen těžko dostupná. Plavba na lodi je nádherná dovolená s rodinou a s přáteli.

Dovolená na lodi je vhodná nejen pro zkušené jachtaře, ale i pro začátečníky nebo úplné laiky.

ZAČÍNAJÍCÍ JACHTAŘI

Pokud nevíte „jak na to“, nevadí, zajistíme vám kapitána nebo poradíme, co je potřeba udělat k tomu, abyste mohli vyplout.

Kapitán

Pokud nemáte vlastního kapitána, můžeme Vám zajistit profesionálního kapitána, a to buď českého za jehož služby zaplatíte cca 12.000 Kč / týden (+ doprava a strava) nebo místního (zahraničního), který mluví několika světovými jazyky a za jeho služby zaplatíte cca 150 – 200 eur / den (+ strava).

lod

Námi doporučený kapitán má příslušnou kvalifikaci a dostatečné zkušenosti a ručí za celou loď i posádku. Navíc se postará o veškeré náležitosti, všechno Vám na lodi ukáže a všemu Vás naučí. Je lepší a rozhodně bezpečnější první plavbu absolvovat se zkušeným kapitánem (což může být samozřejmě i Váš kamarád), než pokoušet Neptuna vašimi prvními pokusy. Doporučujeme sejít se s kapitánem ještě před plavbou a popovídat si. Možná zjistíte, že je to třeba vynikající jachtař, ale vám ne zcela sympatický člověk a že s ním vlastně nechcete trávit ani den vaší dovolené. V takovém případě doporučíme dalšího… a dalšího. Ale i naopak – je třeba si uvědomit, že kapitán má velkou zodpovědnost za loď a za lidi (a ačkoliv si ho zaplatíte) není váš číšník ani osobní sluha. Vzájemná tolerance je tedy na místě.

Kompletní posádka

Pokud si na lodi chcete opravdu pořádně užívat jen svou dovolenou a o nic se nestarat, zajistíme vám na požádání kompletní posádku – kapitána, plavčíka i hostesku (kuchaře, číšníka…)

Loď jen pro sebe – kurz jachtingu + kapitánský průkaz

Pokud však chcete být na lodi sami jen s rodinou nebo jen se svými přáteli, pak potřebujete kapitánský průkaz, a to bud český nebo chorvatský. Na kurzech námořního jachtingu, které pořádáme v Chorvatsku můžete získat chorvatský kapitánský průkaz. Nebo si můžete “naplout míle“ a připravit se ke zkoušce na získání českého kapitánského průkazu, kterou následně složíte v Čechách. Také můžete absolvovat individuální kurz námořního jachtingu, který je pojatý jako Vaše dovolená s rodinou či přáteli. Na lodi s Vámi pojede zkušený kapitán – instruktor, který zájemce o kapitánský průkaz naučí mnohé z jachtařské teorie a praxe a připraví Vás na zkoušku. Ostatní účastníci si přitom v klidu budou užívat dovolené.

POKROČILÍ JACHTAŘI

Pokud již máte jachtařské zkušenosti a jezdíte jako kapitán, ale přece jenom – někdy nemáte úplnou jistotu např. při delších nebo nočních plavbách.

Potom by vás mohla zajímat plavba ve flotile – po společné trase plují i další lodě, takže víte, “že kdyby něco, tak v tom nejste sami“.

Pokud chcete získat další jachtařské zážitky a nové zkušenosti, něco se přiučit a okoukat a nebo také poměřit své síly s druhými – můžete se zúčastnit našich jachtařských regat, které každoročně pořádme.

  • Family Flotila – relax flotilová plavba v Chorvatsku, termín 24. června – 1. července 2023
  • Izolepa Cup na Orlíku – víkend 28.-30. července 2023
  • Slapseidon na Slapech – sobota 12. srpna 2023
  • Champagne Cup – jachtařské závody v Chorvatsku, termín 16. – 23. 2023

Také můžete doplnit některou naší Colins posádku na plavbách za exotikou – Karibik, Thajsko, Seychelly.

 

ZKUŠENÍ JACHTAŘI

Pokud již jste mořský vlk a jachting patří mezi Vaše oblíbené koníčky a každoročně Vás láká šumění vln pod kýlem a svištění větru v lanoví, pak nám nezbývá, než popřát Vám dobrý vítr a šťastnou plavbu.

Budeme rádi když se rozhodnete spolupracovat s naší firmou při výběru lodi na Vaší příští dovolenou.

Pro aktuální nabídku, slevy a další informace si pište na: info@cyc.cz nebo volejte tel.: 603 835803 kdykoliv. 

Zkuste i naše ceny! 

Přejeme Vám šťastnou plavbu.

On-line vyhledávání

Najděte si loď pro svou plavbu na on-line vyhledávači s kontrolou, že Vaše loď je ve Vašem termínu volná.

Kurzy jachtingu

Zdokonalte své jachtařské umění před dovolenou s svou rodinou. Připravte se na jachtařské závody pod vedením instruktora.

Kapitánské Průkazy

Získejte kapitánský průkaz a buďte svým pánem při plavbě na dovolené nebo za dobrodružstvím.

o nás

Pronájem lodí po celém světě, dovolená na lodi,
kurzy jachtingu,
kapitánské průkazy,
společné plavby a regaty…
více…

kontakt

tel.: +420 603 835 803

tel.: +420 220 921 960

mail: info@cyc.cz